Streetview Pastoor Verbeekstraat 21 Sittard

Pastoor Verbeekstraat 21, 6137 VP Sittard

186 m² Bouwjaar 1973

Pastoor Verbeekstraat 21 is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 266 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
266 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Verbeekstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Sittard

1910 Inwoners
1130 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1150 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Vrangendael
39% Koopwoningen
3.980 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Verbeekstraat 21

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Pastoor Verbeekstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Verbeekstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Vrangendael is €183.000. Dat komt neer op circa €984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Verbeekstraat 21 zich tot de wijk Vrangendael?

Pastoor Verbeekstraat 21 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Vrangendael. De buurt telt 1.150 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Verbeekstraat 21?

Pastoor Verbeekstraat 21 is een woonhuis in Vrangendael, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pastoor Verbeekstraat 21 vergeleken met de buurt?

Pastoor Verbeekstraat 21 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 266 m². In Vrangendael ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vrangendael?

De wijk Vrangendael in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrangendael?

Vanuit Pastoor Verbeekstraat 21 in Vrangendael bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vrangendael?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Verbeekstraat 21: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vrangendael?

Recreatie nabij Vrangendael: restaurant (0.8 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Pastoor Verbeekstraat 21?