Streetview Aan het Broek 87 Sittard

Aan het Broek 87, 6137 TK Sittard

341 m² Bouwjaar 2000 Label A

Aan het Broek 87 is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 341 m² en een perceel van 569 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
341 m²
Perceeloppervlakte
569 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Aan het Broek 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aan het Broek 87

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Sittard

1360 Inwoners
630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
638 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Broeksittard
52% Koopwoningen
3.650 Inwoners per km²

Locatie van Aan het Broek 87

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Aan het Broek 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Aan het Broek 87?

De gemiddelde woningwaarde in Broeksittard is €243.000. Dat komt neer op circa €713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aan het Broek 87 zich tot de wijk Broeksittard?

Aan het Broek 87 is een woonhuis van 341 m² in de wijk Broeksittard. De buurt telt 638 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aan het Broek 87?

Aan het Broek 87 is een woonhuis in Broeksittard, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Aan het Broek 87 vergeleken met de buurt?

Aan het Broek 87 heeft 341 m² woonoppervlakte. Het perceel is 569 m². In Broeksittard ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aan het Broek 87 en wat betekent dat?

Aan het Broek 87 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Broeksittard?

De wijk Broeksittard in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broeksittard?

Vanuit Aan het Broek 87 in Broeksittard bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broeksittard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aan het Broek 87: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.1 km.