Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1916
- Woonoppervlakte
- 258 m²
- Perceeloppervlakte
- 2075 m²
- Inhoud
- 767 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 5
Aan het Broek 79 is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 2075 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aan het Broek 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Aan het Broek 79 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Broeksittard is €243.000. Dat komt neer op circa €942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAan het Broek 79 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Broeksittard. De buurt telt 638 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.650 inwoners per km².
Aan het Broek 79 is een woonhuis in Broeksittard, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Aan het Broek 79 heeft 258 m² woonoppervlakte en 767 m³ inhoud. Het perceel is 2075 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Broeksittard ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aan het Broek 79 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-03-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Aan het Broek 79 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Broeksittard in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Aan het Broek 79 in Broeksittard bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aan het Broek 79: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.1 km.