Streetview Kruisstraat 20 C Sittard

Kruisstraat 20 C, 6137 SZ Sittard

189 m² Bouwjaar 2003 Label A

Kruisstraat 20 C is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 377 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
377 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kruisstraat 20 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisstraat 20 C

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Sittard

1360 Inwoners
630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
638 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Broeksittard
52% Koopwoningen
3.650 Inwoners per km²

Locatie van Kruisstraat 20 C

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Kruisstraat 20 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisstraat 20 C?

De gemiddelde woningwaarde in Broeksittard is €243.000. Dat komt neer op circa €1.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisstraat 20 C zich tot de wijk Broeksittard?

Kruisstraat 20 C is een woonhuis van 189 m² in de wijk Broeksittard. De buurt telt 638 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisstraat 20 C?

Kruisstraat 20 C is een woonhuis in Broeksittard, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kruisstraat 20 C vergeleken met de buurt?

Kruisstraat 20 C heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 377 m². In Broeksittard ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisstraat 20 C en wat betekent dat?

Kruisstraat 20 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Broeksittard?

De wijk Broeksittard in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broeksittard?

Vanuit Kruisstraat 20 C in Broeksittard bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broeksittard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kruisstraat 20 C: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.1 km.