Streetview Debussystraat 16 Sittard

Debussystraat 16, 6137 RN Sittard

79 m² Bouwjaar 1992 Label B

Debussystraat 16 is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
79 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Debussystraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Debussystraat 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.25
CO₂-emissie
3215.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Sittard

1910 Inwoners
1130 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1150 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Vrangendael
39% Koopwoningen
3.980 Inwoners per km²

Locatie van Debussystraat 16

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Debussystraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Debussystraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Vrangendael is €183.000. Dat komt neer op circa €2.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Debussystraat 16 zich tot de wijk Vrangendael?

Debussystraat 16 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Vrangendael. De buurt telt 1.150 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Debussystraat 16?

Debussystraat 16 is een woonhuis in Vrangendael, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Debussystraat 16 vergeleken met de buurt?

Debussystraat 16 heeft 79 m² woonoppervlakte. In Vrangendael ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Debussystraat 16 en wat betekent dat?

Debussystraat 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3215.55 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vrangendael?

De wijk Vrangendael in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrangendael?

Vanuit Debussystraat 16 in Vrangendael bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vrangendael?

Zorg en onderwijs in de buurt van Debussystraat 16: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.4 km.