Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Inhoud
- 350 m³
- Kamers
- 4
Burg. Lünenschlossstraat 8 is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 218 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Lünenschlossstraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vrangendael is €183.000. Dat komt neer op circa €1.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Lünenschlossstraat 8 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Vrangendael. De buurt telt 1.150 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.980 inwoners per km².
Burg. Lünenschlossstraat 8 is een woonhuis in Vrangendael, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burg. Lünenschlossstraat 8 heeft 141 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 218 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Vrangendael ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Lünenschlossstraat 8 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Burg. Lünenschlossstraat 8 heeft 4 kamers.
De wijk Vrangendael in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Burg. Lünenschlossstraat 8 in Vrangendael bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Lünenschlossstraat 8: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.4 km.