Eengezinswoning, geschakelde woning Betuwestraat 56 Sittard

Betuwestraat 56, 6137 KB Sittard

133 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Betuwestraat 56 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Sittard, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 238 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Betuwestraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Betuwestraat 56

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Sittard

5930 Inwoners
2695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2696 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Kemperkoul
71% Koopwoningen
3.817 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Betuwestraat 56

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Betuwestraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Betuwestraat 56?

De prijsindicatie voor Betuwestraat 56 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Kemperkoul is €293.000. Dat komt neer op circa €2.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Betuwestraat 56 zich tot de wijk Kemperkoul?

Betuwestraat 56 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 133 m² in de wijk Kemperkoul. De buurt telt 2.696 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.817 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Betuwestraat 56?

Betuwestraat 56 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Kemperkoul, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Betuwestraat 56 vergeleken met de buurt?

Betuwestraat 56 heeft 133 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kemperkoul ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Betuwestraat 56 en wat betekent dat?

Betuwestraat 56 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Betuwestraat 56?

Betuwestraat 56 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 80 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kemperkoul?

De wijk Kemperkoul in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 5.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kemperkoul?

Vanuit Betuwestraat 56 in Kemperkoul bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 4 km.