2-onder-1-kapwoning Maarten van Rossumstraat 22 Sittard

Maarten van Rossumstraat 22, 6137 HW Sittard

130 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Maarten van Rossumstraat 22 is een 2-onder-1-kapwoning in Sittard, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 249 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
249 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Maarten van Rossumstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maarten van Rossumstraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
126.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.42 kg/m²

Tuin
Ja (120.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Sittard

5930 Inwoners
2695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2696 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Kemperkoul
71% Koopwoningen
3.817 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maarten van Rossumstraat 22

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Maarten van Rossumstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Maarten van Rossumstraat 22?

De prijsindicatie voor Maarten van Rossumstraat 22 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Kemperkoul is €293.000. Dat komt neer op circa €2.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maarten van Rossumstraat 22 zich tot de wijk Kemperkoul?

Maarten van Rossumstraat 22 is een 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de wijk Kemperkoul. De buurt telt 2.696 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.817 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maarten van Rossumstraat 22?

Maarten van Rossumstraat 22 is een 2-onder-1-kapwoning in Kemperkoul, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Maarten van Rossumstraat 22 vergeleken met de buurt?

Maarten van Rossumstraat 22 heeft 130 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Het perceel is 249 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kemperkoul ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maarten van Rossumstraat 22 en wat betekent dat?

Maarten van Rossumstraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maarten van Rossumstraat 22?

Maarten van Rossumstraat 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 120 m².

Hoe is de woningmarkt in Kemperkoul?

De wijk Kemperkoul in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 5.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kemperkoul?