Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 231 m²
- Inhoud
- 475 m³
- Kamers
- 7
Winston Churchilllaan 23 is een woonhuis in Sittard, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 231 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Winston Churchilllaan 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Winston Churchilllaan 23 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrangendael is €183.000. Dat komt neer op circa €1.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWinston Churchilllaan 23 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Vrangendael. De buurt telt 1.150 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.980 inwoners per km².
Winston Churchilllaan 23 is een woonhuis in Vrangendael, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Winston Churchilllaan 23 heeft 161 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 231 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vrangendael ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Winston Churchilllaan 23 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Winston Churchilllaan 23 heeft 7 kamers.
De wijk Vrangendael in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Winston Churchilllaan 23 in Vrangendael bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Winston Churchilllaan 23: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.4 km.