Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 233 m²
- Perceeloppervlakte
- 805 m²
Sportweg 10 is een woonhuis in Sirjansland, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 805 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sportweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
3.5 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
29.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
11.6 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
8.2 kmBibliotheek
5.8 kmBioscoop
11 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sirjansland is €288.000. Dat komt neer op circa €1.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSportweg 10 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Sirjansland. De buurt telt 116 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.820 inwoners per km².
Sportweg 10 is een woonhuis in Sirjansland, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sportweg 10 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 805 m². In Sirjansland ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sirjansland in Sirjansland (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Sportweg 10 in Sirjansland bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 29.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sportweg 10: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 11.6 km.
Recreatie nabij Sirjansland: restaurant (0.2 km), cafe (8.2 km).
Een woningrapport voor Sportweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sirjansland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.