Streetview Zandweg 4 0182 Sirjansland

Zandweg 4 0182, 4308 AB Sirjansland

27 m² Bouwjaar 2016

Zandweg 4 0182 is een woning in Sirjansland, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
27 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zandweg 4 0182

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sirjansland

Onderwijs

Basisschool

3.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

29.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

8.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Sirjansland

75 Inwoners
25 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
26 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sirjansland
88% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Locatie van Zandweg 4 0182

Vergelijkbare woningen in Sirjansland

Veelgestelde vragen over Zandweg 4 0182

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandweg 4 0182?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sirjansland is €428.000. Dat komt neer op circa €15.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandweg 4 0182 zich tot de wijk Verspreide huizen Sirjansland?

Zandweg 4 0182 is een woning van 27 m² in de wijk Verspreide huizen Sirjansland. De buurt telt 26 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandweg 4 0182?

Zandweg 4 0182 is een woning in Verspreide huizen Sirjansland, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zandweg 4 0182 vergeleken met de buurt?

Zandweg 4 0182 heeft 27 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Sirjansland ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sirjansland?

De wijk Verspreide huizen Sirjansland in Sirjansland (Zeeland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sirjansland?

Vanuit Zandweg 4 0182 in Verspreide huizen Sirjansland bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 3.5 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 29.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sirjansland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandweg 4 0182: ziekenhuis op 10.4 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 12.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Sirjansland?

Recreatie nabij Verspreide huizen Sirjansland: restaurant (1.1 km), cafe (8.5 km).