Streetview Noordweg 18 Sint Philipsland

Noordweg 18, 4675 RP Sint Philipsland

122 m² Bouwjaar 1925

Noordweg 18 is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en een perceel van 170 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Noordweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sint Philipsland

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.3 km
Vervoer

Treinstation

25.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.4 km
Horeca

Restaurant

4.9 km
Horeca

Café

11.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

24.5 km

Buurtinformatie in Sint Philipsland

240 Inwoners
120 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
126 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Anna Jacobapolder
94% Koopwoningen
3.449 Inwoners per km²

Locatie van Noordweg 18

Vergelijkbare woningen in Sint Philipsland

Veelgestelde vragen over Noordweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordweg 18?

De prijsindicatie voor Noordweg 18 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Anna Jacobapolder is €210.000. Dat komt neer op circa €1.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordweg 18 zich tot de wijk Anna Jacobapolder?

Noordweg 18 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Anna Jacobapolder. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.449 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordweg 18?

Noordweg 18 is een woonhuis in Anna Jacobapolder, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordweg 18 vergeleken met de buurt?

Noordweg 18 heeft 122 m² woonoppervlakte. Het perceel is 170 m². In Anna Jacobapolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Anna Jacobapolder?

De wijk Anna Jacobapolder in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Anna Jacobapolder?

Vanuit Noordweg 18 in Anna Jacobapolder bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 25.1 km, snelwegoprit op 5.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Anna Jacobapolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordweg 18: ziekenhuis op 16.4 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 4.4 km, middelbare school op 16.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Anna Jacobapolder?

Recreatie nabij Anna Jacobapolder: restaurant (4.9 km), cafe (11.9 km).