Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Inhoud
- 530 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Emmastraat 9 A is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 171 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Emmastraat 9 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
21.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
12.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
12.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
8.1 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
20.6 kmDe prijsindicatie voor Emmastraat 9 A ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Philipsland is €244.000. Dat komt neer op circa €1.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEmmastraat 9 A is een woonhuis van 157 m² in de wijk Sint Philipsland. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.518 inwoners per km².
Emmastraat 9 A is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Emmastraat 9 A heeft 157 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Sint Philipsland ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Emmastraat 9 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Emmastraat 9 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Sint Philipsland in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Emmastraat 9 A in Sint Philipsland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 21.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Emmastraat 9 A: ziekenhuis op 12.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 12.6 km.