Streetview Lieshoutseweg 44 Sint-Oedenrode

Lieshoutseweg 44, 5492 HR Sint-Oedenrode

111 m² Bouwjaar 1961 5 kamers Label NONE

Lieshoutseweg 44 is een woonhuis in Sint-Oedenrode, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 201 m² en 5 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
201 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lieshoutseweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lieshoutseweg 44

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Sint-Oedenrode

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Sint-Oedenrode

1390 Inwoners
590 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
588 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Nijnsel
75% Koopwoningen
1.958 Inwoners per km²

Locatie van Lieshoutseweg 44

Vergelijkbare woningen in Sint-Oedenrode

Veelgestelde vragen over Lieshoutseweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Lieshoutseweg 44?

De prijsindicatie voor Lieshoutseweg 44 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijnsel is €387.000. Dat komt neer op circa €3.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lieshoutseweg 44 zich tot de wijk Nijnsel?

Lieshoutseweg 44 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Nijnsel. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lieshoutseweg 44?

Lieshoutseweg 44 is een woonhuis in Nijnsel, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lieshoutseweg 44 vergeleken met de buurt?

Lieshoutseweg 44 heeft 111 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 201 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Nijnsel ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lieshoutseweg 44 en wat betekent dat?

Lieshoutseweg 44 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Lieshoutseweg 44?

Lieshoutseweg 44 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nijnsel?

De wijk Nijnsel in Sint-Oedenrode (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijnsel?

Vanuit Lieshoutseweg 44 in Nijnsel bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nijnsel?