Streetview Reutjesweg 70 Sint Odiliënberg

Reutjesweg 70, 6077 NB Sint Odiliënberg

178 m² Bouwjaar 1940 6 kamers Label G

Reutjesweg 70 is een woonhuis in Sint Odiliënberg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 760 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
760 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Reutjesweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reutjesweg 70

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Sint Odiliënberg

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Sint Odiliënberg

170 Inwoners
80 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Reutje
96% Koopwoningen
1.598 Inwoners per km²

Locatie van Reutjesweg 70

Vergelijkbare woningen in Sint Odiliënberg

Veelgestelde vragen over Reutjesweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Reutjesweg 70?

De prijsindicatie voor Reutjesweg 70 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Reutje is €408.000. Dat komt neer op circa €2.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reutjesweg 70 zich tot de wijk Reutje?

Reutjesweg 70 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Reutje. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reutjesweg 70?

Reutjesweg 70 is een woonhuis in Reutje, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Reutjesweg 70 vergeleken met de buurt?

Reutjesweg 70 heeft 178 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 760 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Reutje ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reutjesweg 70 en wat betekent dat?

Reutjesweg 70 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Reutjesweg 70?

Reutjesweg 70 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Reutje?

De wijk Reutje in Sint Odiliënberg (Limburg) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reutje?

Vanuit Reutjesweg 70 in Reutje bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Reutje?