Streetview Hagelkruisweg 55 Sint Odiliënberg

Hagelkruisweg 55, 6077 HB Sint Odiliënberg

124 m² Bouwjaar 1974 7 kamers 3 slaapkamers Label E

Hagelkruisweg 55 is een woonhuis in Sint Odiliënberg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 205 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hagelkruisweg 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hagelkruisweg 55

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
195.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
316.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint Odiliënberg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Sint Odiliënberg

2795 Inwoners
1305 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1380 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Sint Odiliënberg
72% Koopwoningen
2.871 Inwoners per km²

Locatie van Hagelkruisweg 55

Vergelijkbare woningen in Sint Odiliënberg

Veelgestelde vragen over Hagelkruisweg 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Hagelkruisweg 55?

De gemiddelde woningwaarde in Sint Odiliënberg is €284.000. Dat komt neer op circa €2.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hagelkruisweg 55 zich tot de wijk Sint Odiliënberg?

Hagelkruisweg 55 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Sint Odiliënberg. De buurt telt 1.380 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.871 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hagelkruisweg 55?

Hagelkruisweg 55 is een woonhuis in Sint Odiliënberg, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hagelkruisweg 55 vergeleken met de buurt?

Hagelkruisweg 55 heeft 124 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Sint Odiliënberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hagelkruisweg 55 en wat betekent dat?

Hagelkruisweg 55 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-03-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hagelkruisweg 55?

Hagelkruisweg 55 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Odiliënberg?

De wijk Sint Odiliënberg in Sint Odiliënberg (Limburg) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Odiliënberg?

Vanuit Hagelkruisweg 55 in Sint Odiliënberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.