Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 27 m²
Belkmerweg 113 J is een woning in Sint Maartensvlotbrug, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Belkmerweg 113 J
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
9.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
3.4 kmMiddelbare school
9.1 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
10.1 kmRestaurant
1 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
4.9 kmBioscoop
10.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sint Maartensvlotbrug is €529.000. Dat komt neer op circa €19.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBelkmerweg 113 J is een woning van 27 m² in de wijk Buitengebied Sint Maartensvlotbrug. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 33 inwoners per km².
Belkmerweg 113 J is een woning in Buitengebied Sint Maartensvlotbrug, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Belkmerweg 113 J heeft 27 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Sint Maartensvlotbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Sint Maartensvlotbrug in Sint Maartensvlotbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Belkmerweg 113 J in Buitengebied Sint Maartensvlotbrug bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Belkmerweg 113 J: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 3.4 km, middelbare school op 9.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied Sint Maartensvlotbrug: restaurant (1 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Belkmerweg 113 J bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Sint Maartensvlotbrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.