2-onder-1-kapwoning Rijksweg 43 A Sint Maartensvlotbrug

Rijksweg 43 A, 1753 ED Sint Maartensvlotbrug

187 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 1 slaapkamers Label D

Rijksweg 43 A is een 2-onder-1-kapwoning in Sint Maartensvlotbrug, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 376 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
376 m²
Inhoud
938 m³
Kamers
5
Slaapkamers
1
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan bosrand en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 43 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg 43 A

Tuin
Ja (120.0 m²)

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

8.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Sint Maartensvlotbrug

165 Inwoners
90 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
57 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Sint Maartensvlotbrug-West
77% Koopwoningen
401 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksweg 43 A

Vergelijkbare woningen in Sint Maartensvlotbrug

Veelgestelde vragen over Rijksweg 43 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg 43 A?

De prijsindicatie voor Rijksweg 43 A ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Maartensvlotbrug-West is €390.000. Dat komt neer op circa €2.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg 43 A zich tot de wijk Sint Maartensvlotbrug-West?

Rijksweg 43 A is een 2-onder-1-kapwoning van 187 m² in de wijk Sint Maartensvlotbrug-West. De buurt telt 57 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 401 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg 43 A?

Rijksweg 43 A is een 2-onder-1-kapwoning in Sint Maartensvlotbrug-West, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksweg 43 A vergeleken met de buurt?

Rijksweg 43 A heeft 187 m² woonoppervlakte en 938 m³ inhoud. Het perceel is 376 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Sint Maartensvlotbrug-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg 43 A en wat betekent dat?

Rijksweg 43 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Rijksweg 43 A?

Rijksweg 43 A heeft 5 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 120 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint Maartensvlotbrug-West?

De wijk Sint Maartensvlotbrug-West in Sint Maartensvlotbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Maartensvlotbrug-West?

Vanuit Rijksweg 43 A in Sint Maartensvlotbrug-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.