Streetview Rijksweg 38 Sint Maartensvlotbrug

Rijksweg 38, 1753 EC Sint Maartensvlotbrug

281 m² Bouwjaar 1890 Label G

Rijksweg 38 is een woonhuis in Sint Maartensvlotbrug, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m² en een perceel van 880 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
281 m²
Perceeloppervlakte
880 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg 38

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Sint Maartensvlotbrug

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

8.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Sint Maartensvlotbrug

165 Inwoners
90 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
57 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Sint Maartensvlotbrug-West
77% Koopwoningen
401 Inwoners per km²

Locatie van Rijksweg 38

Vergelijkbare woningen in Sint Maartensvlotbrug

Veelgestelde vragen over Rijksweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg 38?

De gemiddelde woningwaarde in Sint Maartensvlotbrug-West is €390.000. Dat komt neer op circa €1.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg 38 zich tot de wijk Sint Maartensvlotbrug-West?

Rijksweg 38 is een woonhuis van 281 m² in de wijk Sint Maartensvlotbrug-West. De buurt telt 57 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 401 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg 38?

Rijksweg 38 is een woonhuis in Sint Maartensvlotbrug-West, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksweg 38 vergeleken met de buurt?

Rijksweg 38 heeft 281 m² woonoppervlakte. Het perceel is 880 m². In Sint Maartensvlotbrug-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg 38 en wat betekent dat?

Rijksweg 38 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Sint Maartensvlotbrug-West?

De wijk Sint Maartensvlotbrug-West in Sint Maartensvlotbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Maartensvlotbrug-West?

Vanuit Rijksweg 38 in Sint Maartensvlotbrug-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint Maartensvlotbrug-West?