eengezinswoning Gerrit van der Sluijsstraat 14 Sint Maartensvlotbrug

Gerrit van der Sluijsstraat 14, 1753 BD Sint Maartensvlotbrug

74 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Gerrit van der Sluijsstraat 14 is een eengezinswoning in Sint Maartensvlotbrug, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gerrit van der Sluijsstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit van der Sluijsstraat 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.62
CO₂-emissie
3899.9 kg/m²

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Sint Maartensvlotbrug

275 Inwoners
135 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Sint Maartensvlotbrug (woonkern)
69% Koopwoningen
2.012 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerrit van der Sluijsstraat 14

Vergelijkbare woningen in Sint Maartensvlotbrug

Veelgestelde vragen over Gerrit van der Sluijsstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit van der Sluijsstraat 14?

De prijsindicatie voor Gerrit van der Sluijsstraat 14 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Maartensvlotbrug (woonkern) is €267.000. Dat komt neer op circa €3.608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit van der Sluijsstraat 14 zich tot de wijk Sint Maartensvlotbrug (woonkern)?

Gerrit van der Sluijsstraat 14 is een eengezinswoning van 74 m² in de wijk Sint Maartensvlotbrug (woonkern). De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.012 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit van der Sluijsstraat 14?

Gerrit van der Sluijsstraat 14 is een eengezinswoning in Sint Maartensvlotbrug (woonkern), gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gerrit van der Sluijsstraat 14 vergeleken met de buurt?

Gerrit van der Sluijsstraat 14 heeft 74 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Sint Maartensvlotbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit van der Sluijsstraat 14 en wat betekent dat?

Gerrit van der Sluijsstraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3899.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit van der Sluijsstraat 14?

Gerrit van der Sluijsstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sint Maartensvlotbrug (woonkern)?

De wijk Sint Maartensvlotbrug (woonkern) in Sint Maartensvlotbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.