Eengezinswoning, vrijstaande woning Kluutlaan 7 Sint-Maartensdijk

Kluutlaan 7, 4695 JK Sint-Maartensdijk

127 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Kluutlaan 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 517 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
517 m²
Inhoud
567 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kluutlaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kluutlaan 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12%
CO₂-emissie
29.78 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (133.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kluutlaan 7

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Kluutlaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Kluutlaan 7?

De prijsindicatie voor Kluutlaan 7 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kluutlaan 7 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Kluutlaan 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 127 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kluutlaan 7?

Kluutlaan 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kluutlaan 7 vergeleken met de buurt?

Kluutlaan 7 heeft 127 m² woonoppervlakte en 567 m³ inhoud. Het perceel is 517 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kluutlaan 7 en wat betekent dat?

Kluutlaan 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kluutlaan 7?

Kluutlaan 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 133 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit Kluutlaan 7 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.