Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Scholeksterlaan 12 Sint-Maartensdijk

Scholeksterlaan 12, 4695 JG Sint-Maartensdijk

111 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Scholeksterlaan 12 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 206 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Scholeksterlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scholeksterlaan 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scholeksterlaan 12

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Scholeksterlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Scholeksterlaan 12?

De prijsindicatie voor Scholeksterlaan 12 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scholeksterlaan 12 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Scholeksterlaan 12 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 111 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scholeksterlaan 12?

Scholeksterlaan 12 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Scholeksterlaan 12 vergeleken met de buurt?

Scholeksterlaan 12 heeft 111 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scholeksterlaan 12 en wat betekent dat?

Scholeksterlaan 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scholeksterlaan 12?

Scholeksterlaan 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?