Streetview Gladiolenstraat 22 Sint-Maartensdijk

Gladiolenstraat 22, 4695 HS Sint-Maartensdijk

133 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Gladiolenstraat 22 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 672 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
672 m²
Inhoud
634 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gladiolenstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gladiolenstraat 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Locatie van Gladiolenstraat 22

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Gladiolenstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Gladiolenstraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gladiolenstraat 22 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Gladiolenstraat 22 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gladiolenstraat 22?

Gladiolenstraat 22 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gladiolenstraat 22 vergeleken met de buurt?

Gladiolenstraat 22 heeft 133 m² woonoppervlakte en 634 m³ inhoud. Het perceel is 672 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gladiolenstraat 22 en wat betekent dat?

Gladiolenstraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gladiolenstraat 22?

Gladiolenstraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit Gladiolenstraat 22 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.