Streetview President Rooseveltstraat 52 Sint-Maartensdijk

President Rooseveltstraat 52, 4695 GS Sint-Maartensdijk

73 m² Bouwjaar 1964 Label F

President Rooseveltstraat 52 is een appartement in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
73 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor President Rooseveltstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Rooseveltstraat 52

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
226.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
352.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Locatie van President Rooseveltstraat 52

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over President Rooseveltstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van President Rooseveltstraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €2.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Rooseveltstraat 52 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

President Rooseveltstraat 52 is een appartement van 73 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Rooseveltstraat 52?

President Rooseveltstraat 52 is een appartement in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is President Rooseveltstraat 52 vergeleken met de buurt?

President Rooseveltstraat 52 heeft 73 m² woonoppervlakte. In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Rooseveltstraat 52 en wat betekent dat?

President Rooseveltstraat 52 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-11-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.75 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit President Rooseveltstraat 52 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.