Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1940
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 283 m²
Achter 't Bos 32 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 283 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achter 't Bos 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
20.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
11.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
11.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
19.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchter 't Bos 32 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².
Achter 't Bos 32 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Achter 't Bos 32 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 283 m². In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Achter 't Bos 32 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achter 't Bos 32: ziekenhuis op 11.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 11.6 km.
Recreatie nabij Sint-Maartensdijk: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Achter 't Bos 32 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sint-Maartensdijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1940, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.