2-onder-1-kapwoning Westpoort 17 Sint-Maartensdijk

Westpoort 17, 4695 ED Sint-Maartensdijk

140 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Westpoort 17 is een 2-onder-1-kapwoning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 387 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
387 m²
Inhoud
496 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Westpoort 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westpoort 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.8%
CO₂-emissie
31.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (199.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westpoort 17

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Westpoort 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Westpoort 17?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westpoort 17 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Westpoort 17 is een 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westpoort 17?

Westpoort 17 is een 2-onder-1-kapwoning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westpoort 17 vergeleken met de buurt?

Westpoort 17 heeft 140 m² woonoppervlakte en 496 m³ inhoud. Het perceel is 387 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westpoort 17 en wat betekent dat?

Westpoort 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westpoort 17?

Westpoort 17 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 199 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit Westpoort 17 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.