Streetview Hazenstraat 14 Sint-Maartensdijk

Hazenstraat 14, 4695 CV Sint-Maartensdijk

44 m² Bouwjaar 1893 3 kamers 2 slaapkamers

Hazenstraat 14 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1893. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m², een perceel van 205 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1893
Woonoppervlakte
44 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
158 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hazenstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Locatie van Hazenstraat 14

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Hazenstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazenstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €4.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazenstraat 14 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Hazenstraat 14 is een woonhuis van 44 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazenstraat 14?

Hazenstraat 14 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1893 (133 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hazenstraat 14 vergeleken met de buurt?

Hazenstraat 14 heeft 44 m² woonoppervlakte en 158 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Hazenstraat 14?

Hazenstraat 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit Hazenstraat 14 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hazenstraat 14: ziekenhuis op 11.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 11.6 km.