Streetview Oostvest 58 Sint-Maartensdijk

Oostvest 58, 4695 CD Sint-Maartensdijk

147 m² Bouwjaar 1780 Label B

Oostvest 58 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1780. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 440 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1780
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
440 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oostvest 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostvest 58

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Locatie van Oostvest 58

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Oostvest 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostvest 58?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostvest 58 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Oostvest 58 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostvest 58?

Oostvest 58 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1780 (246 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostvest 58 vergeleken met de buurt?

Oostvest 58 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 440 m². In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostvest 58 en wat betekent dat?

Oostvest 58 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit Oostvest 58 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?