Streetview Oostsingel 29 Sint-Maartensdijk

Oostsingel 29, 4695 BN Sint-Maartensdijk

113 m² Bouwjaar 1910 Label C

Oostsingel 29 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 171 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
171 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Oostsingel 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostsingel 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.1%
CO₂-emissie
35.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Locatie van Oostsingel 29

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Oostsingel 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostsingel 29?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostsingel 29 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Oostsingel 29 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostsingel 29?

Oostsingel 29 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostsingel 29 vergeleken met de buurt?

Oostsingel 29 heeft 113 m² woonoppervlakte. Het perceel is 171 m². In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostsingel 29 en wat betekent dat?

Oostsingel 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit Oostsingel 29 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?