2-onder-1-kapwoning Sint Maartensweg 87 Sint Maartensbrug

Sint Maartensweg 87, 1752 AA Sint Maartensbrug

118 m² Bouwjaar 1910 5 kamers Label G

Sint Maartensweg 87 is een 2-onder-1-kapwoning in Sint Maartensbrug, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 684 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
684 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sint Maartensweg 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Maartensweg 87

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
286.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
394.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
72.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint Maartensbrug

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Sint Maartensbrug

430 Inwoners
190 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
184 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Sint Maartensbrug (woonkern)
95% Koopwoningen
2.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Maartensweg 87

Vergelijkbare woningen in Sint Maartensbrug

Veelgestelde vragen over Sint Maartensweg 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Maartensweg 87?

De prijsindicatie voor Sint Maartensweg 87 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Maartensbrug (woonkern) is €310.000. Dat komt neer op circa €2.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Maartensweg 87 zich tot de wijk Sint Maartensbrug (woonkern)?

Sint Maartensweg 87 is een 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Sint Maartensbrug (woonkern). De buurt telt 184 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Maartensweg 87?

Sint Maartensweg 87 is een 2-onder-1-kapwoning in Sint Maartensbrug (woonkern), gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Maartensweg 87 vergeleken met de buurt?

Sint Maartensweg 87 heeft 118 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 684 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sint Maartensbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Maartensweg 87 en wat betekent dat?

Sint Maartensweg 87 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-11-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Maartensweg 87?

Sint Maartensweg 87 heeft 5 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sint Maartensbrug (woonkern)?

De wijk Sint Maartensbrug (woonkern) in Sint Maartensbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.