Bovenwoning Burg. Geirnaerdtstraat 27 Sint Jansteen

Burg. Geirnaerdtstraat 27, 4564 CR Sint Jansteen

61 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Burg. Geirnaerdtstraat 27 is een bovenwoning in Sint Jansteen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
61 m²
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €205.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burg. Geirnaerdtstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Geirnaerdtstraat 27

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
91.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
95.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48%
CO₂-emissie
22.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint Jansteen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

48.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Sint Jansteen

1560 Inwoners
695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
698 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Polderken
81% Koopwoningen
3.279 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg. Geirnaerdtstraat 27

Vergelijkbare woningen in Sint Jansteen

Veelgestelde vragen over Burg. Geirnaerdtstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Geirnaerdtstraat 27?

De prijsindicatie voor Burg. Geirnaerdtstraat 27 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderken is €288.000. Dat komt neer op circa €4.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Geirnaerdtstraat 27 zich tot de wijk Polderken?

Burg. Geirnaerdtstraat 27 is een bovenwoning van 61 m² in de wijk Polderken. De buurt telt 698 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Geirnaerdtstraat 27?

Burg. Geirnaerdtstraat 27 is een bovenwoning in Polderken, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burg. Geirnaerdtstraat 27 vergeleken met de buurt?

Burg. Geirnaerdtstraat 27 heeft 61 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Polderken ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Geirnaerdtstraat 27 en wat betekent dat?

Burg. Geirnaerdtstraat 27 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. Geirnaerdtstraat 27?

Burg. Geirnaerdtstraat 27 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Polderken?

De wijk Polderken in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderken?

Vanuit Burg. Geirnaerdtstraat 27 in Polderken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.