Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
Prins Hendrikstraat 39 is een woonhuis in Sint Jansteen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 415 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
48.9 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.6 kmDe prijsindicatie voor Prins Hendrikstraat 39 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderken is €288.000. Dat komt neer op circa €1.756 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Hendrikstraat 39 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Polderken. De buurt telt 698 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.279 inwoners per km².
Prins Hendrikstraat 39 is een woonhuis in Polderken, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Prins Hendrikstraat 39 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 415 m². In Polderken ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Hendrikstraat 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Polderken in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Prins Hendrikstraat 39 in Polderken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hendrikstraat 39: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.1 km.