Streetview Oudelandseweg 5 Sint-Annaland

Oudelandseweg 5, 4697 RN Sint-Annaland

199 m² Bouwjaar 1987 Label C

Oudelandseweg 5 is een woonhuis in Sint-Annaland, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en een perceel van 790 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
790 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oudelandseweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudelandseweg 5

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Annaland

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

22 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

21.4 km

Buurtinformatie in Sint-Annaland

195 Inwoners
65 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
62 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sint-Annaland
92% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Oudelandseweg 5

Vergelijkbare woningen in Sint-Annaland

Veelgestelde vragen over Oudelandseweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudelandseweg 5?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint-Annaland is €391.000. Dat komt neer op circa €1.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudelandseweg 5 zich tot de wijk Verspreide huizen Sint-Annaland?

Oudelandseweg 5 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Verspreide huizen Sint-Annaland. De buurt telt 62 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudelandseweg 5?

Oudelandseweg 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Sint-Annaland, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oudelandseweg 5 vergeleken met de buurt?

Oudelandseweg 5 heeft 199 m² woonoppervlakte. Het perceel is 790 m². In Verspreide huizen Sint-Annaland ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudelandseweg 5 en wat betekent dat?

Oudelandseweg 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sint-Annaland?

De wijk Verspreide huizen Sint-Annaland in Sint-Annaland (Zeeland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sint-Annaland?

Vanuit Oudelandseweg 5 in Verspreide huizen Sint-Annaland bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 22 km, snelwegoprit op 1.9 km.