Vrijstaande woning Burgemeester Baasstraat 2 Sint-Annaland

Burgemeester Baasstraat 2, 4697 HA Sint-Annaland

150 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Burgemeester Baasstraat 2 is een vrijstaande woning in Sint-Annaland, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 545 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
545 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Baasstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Baasstraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (264.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Sint-Annaland

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

21.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

21 km

Buurtinformatie in Sint-Annaland

3840 Inwoners
1570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1649 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Sint-Annaland
72% Koopwoningen
2.486 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Baasstraat 2

Vergelijkbare woningen in Sint-Annaland

Veelgestelde vragen over Burgemeester Baasstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Baasstraat 2?

De prijsindicatie voor Burgemeester Baasstraat 2 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint-Annaland is €241.000. Dat komt neer op circa €1.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Baasstraat 2 zich tot de wijk Sint-Annaland?

Burgemeester Baasstraat 2 is een vrijstaande woning van 150 m² in de wijk Sint-Annaland. De buurt telt 1.649 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Baasstraat 2?

Burgemeester Baasstraat 2 is een vrijstaande woning in Sint-Annaland, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester Baasstraat 2 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Baasstraat 2 heeft 150 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 545 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Sint-Annaland ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Baasstraat 2 en wat betekent dat?

Burgemeester Baasstraat 2 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Burgemeester Baasstraat 2?

Burgemeester Baasstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 264 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint-Annaland?

De wijk Sint-Annaland in Sint-Annaland (Zeeland) kenmerkt zich door 3.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Annaland?

Vanuit Burgemeester Baasstraat 2 in Sint-Annaland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 21.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.