Streetview Tienhoven 24 Sint-Annaland

Tienhoven 24, 4697 GR Sint-Annaland

163 m² Bouwjaar 1875 Label E

Tienhoven 24 is een woonhuis in Sint-Annaland, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 341 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
341 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tienhoven 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tienhoven 24

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Annaland

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

21.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

21 km

Buurtinformatie in Sint-Annaland

3840 Inwoners
1570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1649 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Sint-Annaland
72% Koopwoningen
2.486 Inwoners per km²

Locatie van Tienhoven 24

Vergelijkbare woningen in Sint-Annaland

Veelgestelde vragen over Tienhoven 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Tienhoven 24?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Annaland is €241.000. Dat komt neer op circa €1.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tienhoven 24 zich tot de wijk Sint-Annaland?

Tienhoven 24 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Sint-Annaland. De buurt telt 1.649 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tienhoven 24?

Tienhoven 24 is een woonhuis in Sint-Annaland, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tienhoven 24 vergeleken met de buurt?

Tienhoven 24 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 341 m². In Sint-Annaland ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tienhoven 24 en wat betekent dat?

Tienhoven 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-03-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Annaland?

De wijk Sint-Annaland in Sint-Annaland (Zeeland) kenmerkt zich door 3.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Annaland?

Vanuit Tienhoven 24 in Sint-Annaland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 21.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint-Annaland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tienhoven 24: ziekenhuis op 12.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 12.9 km.