2-onder-1-kapwoning Julianastraat 18 Sint-Annaland

Julianastraat 18, 4697 GJ Sint-Annaland

90 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Julianastraat 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Sint-Annaland, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 212 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianastraat 18

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

21.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

21 km

Buurtinformatie in Sint-Annaland

3840 Inwoners
1570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1649 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Sint-Annaland
72% Koopwoningen
2.486 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianastraat 18

Vergelijkbare woningen in Sint-Annaland

Veelgestelde vragen over Julianastraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianastraat 18?

De prijsindicatie voor Julianastraat 18 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint-Annaland is €241.000. Dat komt neer op circa €2.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianastraat 18 zich tot de wijk Sint-Annaland?

Julianastraat 18 is een 2-onder-1-kapwoning van 90 m² in de wijk Sint-Annaland. De buurt telt 1.649 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianastraat 18?

Julianastraat 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Sint-Annaland, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianastraat 18 vergeleken met de buurt?

Julianastraat 18 heeft 90 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Sint-Annaland ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianastraat 18 en wat betekent dat?

Julianastraat 18 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianastraat 18?

Julianastraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Annaland?

De wijk Sint-Annaland in Sint-Annaland (Zeeland) kenmerkt zich door 3.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Annaland?