Tussenwoning Nieuwstraat 45 D Sint-Annaland

Nieuwstraat 45 D, 4697 CB Sint-Annaland

49 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Nieuwstraat 45 D is een tussenwoning in Sint-Annaland, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m², een perceel van 150 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
49 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
166 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 45 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwstraat 45 D

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
118.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

21.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

21 km

Buurtinformatie in Sint-Annaland

3840 Inwoners
1570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1649 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Sint-Annaland
72% Koopwoningen
2.486 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwstraat 45 D

Vergelijkbare woningen in Sint-Annaland

Veelgestelde vragen over Nieuwstraat 45 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwstraat 45 D?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Annaland is €241.000. Dat komt neer op circa €4.918 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwstraat 45 D zich tot de wijk Sint-Annaland?

Nieuwstraat 45 D is een tussenwoning van 49 m² in de wijk Sint-Annaland. De buurt telt 1.649 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwstraat 45 D?

Nieuwstraat 45 D is een tussenwoning in Sint-Annaland, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwstraat 45 D vergeleken met de buurt?

Nieuwstraat 45 D heeft 49 m² woonoppervlakte en 166 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Sint-Annaland ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwstraat 45 D en wat betekent dat?

Nieuwstraat 45 D heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwstraat 45 D?

Nieuwstraat 45 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint-Annaland?

De wijk Sint-Annaland in Sint-Annaland (Zeeland) kenmerkt zich door 3.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Annaland?

Vanuit Nieuwstraat 45 D in Sint-Annaland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 21.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.