Streetview Lange Heerenstraat 54 Schoondijke

Lange Heerenstraat 54, 4507 KP Schoondijke

174 m² Bouwjaar 1938 Label A++++

Lange Heerenstraat 54 is een woonhuis in Schoondijke, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
174 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Lange Heerenstraat 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Heerenstraat 54

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
207.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-98.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
132.6%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schoondijke

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

49.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

6.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

28.4 km

Buurtinformatie in Schoondijke

320 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
169 Woningvoorraad
€419.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oostburg
84% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Lange Heerenstraat 54

Vergelijkbare woningen in Schoondijke

Veelgestelde vragen over Lange Heerenstraat 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Heerenstraat 54?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oostburg is €419.000. Dat komt neer op circa €2.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Heerenstraat 54 zich tot de wijk Verspreide huizen Oostburg?

Lange Heerenstraat 54 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Verspreide huizen Oostburg. De buurt telt 169 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Heerenstraat 54?

Lange Heerenstraat 54 is een woonhuis in Verspreide huizen Oostburg, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lange Heerenstraat 54 vergeleken met de buurt?

Lange Heerenstraat 54 heeft 174 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Oostburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Heerenstraat 54 en wat betekent dat?

Lange Heerenstraat 54 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -38.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oostburg?

De wijk Verspreide huizen Oostburg in Schoondijke (Zeeland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oostburg?

Vanuit Lange Heerenstraat 54 in Verspreide huizen Oostburg bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 49.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.