Streetview Sasputsestraat 14 Schoondijke

Sasputsestraat 14, 4507 JX Schoondijke

272 m²

Sasputsestraat 14 is een woonhuis in Schoondijke. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
272 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sasputsestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schoondijke

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

5.6 km
Vervoer

Treinstation

45.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

5.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.3 km
Cultuur

Bioscoop

24 km

Buurtinformatie in Schoondijke

135 Inwoners
55 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
78 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Schoondijke
83% Koopwoningen
11 Inwoners per km²

Locatie van Sasputsestraat 14

Vergelijkbare woningen in Schoondijke

Veelgestelde vragen over Sasputsestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Sasputsestraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Schoondijke is €345.000. Dat komt neer op circa €1.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sasputsestraat 14 zich tot de wijk Verspreide huizen Schoondijke?

Sasputsestraat 14 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Verspreide huizen Schoondijke. De buurt telt 78 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².

Hoe groot is Sasputsestraat 14 vergeleken met de buurt?

Sasputsestraat 14 heeft 272 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Schoondijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Schoondijke?

De wijk Verspreide huizen Schoondijke in Schoondijke (Zeeland) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Schoondijke?

Vanuit Sasputsestraat 14 in Verspreide huizen Schoondijke bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 45.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Schoondijke?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sasputsestraat 14: ziekenhuis op 7 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 6.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Schoondijke?

Recreatie nabij Verspreide huizen Schoondijke: restaurant (1.9 km), cafe (5.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sasputsestraat 14?

Een woningrapport voor Sasputsestraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Schoondijke. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.