Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 560 m²
Tragel Oost 14 is een woonhuis in Schoondijke, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 560 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tragel Oost 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.4 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
4.8 kmTreinstation
41.1 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
4.4 kmMiddelbare school
10.7 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
20 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat is €380.000. Dat komt neer op circa €2.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTragel Oost 14 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat. De buurt telt 32 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².
Tragel Oost 14 is een woonhuis in Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tragel Oost 14 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 560 m². In Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat in Schoondijke (Zeeland) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Tragel Oost 14 in Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 41.1 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tragel Oost 14: ziekenhuis op 11 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 4.4 km, middelbare school op 10.7 km.
Recreatie nabij Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat: restaurant (1.7 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Tragel Oost 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.