Streetview Deken Baekersstraat 122 A Schijndel

Deken Baekersstraat 122 A, 5482 JJ Schijndel

252 m² Bouwjaar 1951 Label D

Deken Baekersstraat 122 A is een appartement in Schijndel, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
252 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Deken Baekersstraat 122 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deken Baekersstraat 122 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Schijndel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

11.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Schijndel

1975 Inwoners
880 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde De Beemd 1
66% Koopwoningen
3.279 Inwoners per km²

Locatie van Deken Baekersstraat 122 A

Vergelijkbare woningen in Schijndel

Veelgestelde vragen over Deken Baekersstraat 122 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Deken Baekersstraat 122 A?

De gemiddelde woningwaarde in De Beemd 1 is €393.000. Dat komt neer op circa €1.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deken Baekersstraat 122 A zich tot de wijk De Beemd 1?

Deken Baekersstraat 122 A is een appartement van 252 m² in de wijk De Beemd 1. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deken Baekersstraat 122 A?

Deken Baekersstraat 122 A is een appartement in De Beemd 1, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Deken Baekersstraat 122 A vergeleken met de buurt?

Deken Baekersstraat 122 A heeft 252 m² woonoppervlakte. In De Beemd 1 ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deken Baekersstraat 122 A en wat betekent dat?

Deken Baekersstraat 122 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in De Beemd 1?

De wijk De Beemd 1 in Schijndel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Beemd 1?

Vanuit Deken Baekersstraat 122 A in De Beemd 1 bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Beemd 1?

Zorg en onderwijs in de buurt van Deken Baekersstraat 122 A: ziekenhuis op 10.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.