Eengezinswoning, vrijstaande woning Oetelaarsestraat 59 Schijndel

Oetelaarsestraat 59, 5481 XH Schijndel

295 m² Bouwjaar 2012 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Oetelaarsestraat 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Schijndel, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 295 m², een perceel van 1041 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €672.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
295 m²
Perceeloppervlakte
1041 m²
Inhoud
1374 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.205.000 tot €1.455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oetelaarsestraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oetelaarsestraat 59

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, heteluchtverwarming, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Schijndel

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Schijndel

295 Inwoners
115 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€672.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Oetelaar
88% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oetelaarsestraat 59

Vergelijkbare woningen in Schijndel

Veelgestelde vragen over Oetelaarsestraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Oetelaarsestraat 59?

De prijsindicatie voor Oetelaarsestraat 59 ligt rond €1.205.000 tot €1.455.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Oetelaar is €672.000. Dat komt neer op circa €2.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oetelaarsestraat 59 zich tot de wijk Buitengebied Oetelaar?

Oetelaarsestraat 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 295 m² in de wijk Buitengebied Oetelaar. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oetelaarsestraat 59?

Oetelaarsestraat 59 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Buitengebied Oetelaar, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oetelaarsestraat 59 vergeleken met de buurt?

Oetelaarsestraat 59 heeft 295 m² woonoppervlakte en 1374 m³ inhoud. Het perceel is 1041 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Buitengebied Oetelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €672.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oetelaarsestraat 59 en wat betekent dat?

Oetelaarsestraat 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oetelaarsestraat 59?

Oetelaarsestraat 59 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Oetelaar?

De wijk Buitengebied Oetelaar in Schijndel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €672.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Oetelaar?