Streetview Oetelaarsestraat 35 Schijndel

Oetelaarsestraat 35, 5481 XH Schijndel

175 m² Bouwjaar 2005 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Oetelaarsestraat 35 is een woonhuis in Schijndel, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 9535 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €672.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
9535 m²
Inhoud
677 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oetelaarsestraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oetelaarsestraat 35

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Schijndel

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Schijndel

295 Inwoners
115 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€672.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Oetelaar
88% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Locatie van Oetelaarsestraat 35

Vergelijkbare woningen in Schijndel

Veelgestelde vragen over Oetelaarsestraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Oetelaarsestraat 35?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Oetelaar is €672.000. Dat komt neer op circa €3.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oetelaarsestraat 35 zich tot de wijk Buitengebied Oetelaar?

Oetelaarsestraat 35 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Buitengebied Oetelaar. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oetelaarsestraat 35?

Oetelaarsestraat 35 is een woonhuis in Buitengebied Oetelaar, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oetelaarsestraat 35 vergeleken met de buurt?

Oetelaarsestraat 35 heeft 175 m² woonoppervlakte en 677 m³ inhoud. Het perceel is 9535 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitengebied Oetelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €672.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oetelaarsestraat 35 en wat betekent dat?

Oetelaarsestraat 35 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Oetelaarsestraat 35?

Oetelaarsestraat 35 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Oetelaar?

De wijk Buitengebied Oetelaar in Schijndel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €672.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Oetelaar?

Vanuit Oetelaarsestraat 35 in Buitengebied Oetelaar bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 1.7 km.