Streetview Christiaan Huygensstraat 2 Schiedam

Christiaan Huygensstraat 2, 3112 DH Schiedam

179 m² Bouwjaar 1901 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Christiaan Huygensstraat 2 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 101 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
755 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Christiaan Huygensstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Christiaan Huygensstraat 2

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Schiedam

1010 Inwoners
555 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
556 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Natuurkundigenbuurt
30% Koopwoningen
13.655 Inwoners per km²

Locatie van Christiaan Huygensstraat 2

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Christiaan Huygensstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Christiaan Huygensstraat 2?

De prijsindicatie voor Christiaan Huygensstraat 2 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Natuurkundigenbuurt is €242.000. Dat komt neer op circa €1.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christiaan Huygensstraat 2 zich tot de wijk Natuurkundigenbuurt?

Christiaan Huygensstraat 2 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Natuurkundigenbuurt. De buurt telt 556 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christiaan Huygensstraat 2?

Christiaan Huygensstraat 2 is een woonhuis in Natuurkundigenbuurt, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Christiaan Huygensstraat 2 vergeleken met de buurt?

Christiaan Huygensstraat 2 heeft 179 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Natuurkundigenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Christiaan Huygensstraat 2 en wat betekent dat?

Christiaan Huygensstraat 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-09-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Christiaan Huygensstraat 2?

Christiaan Huygensstraat 2 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Natuurkundigenbuurt?

De wijk Natuurkundigenbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.