Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 655 m²
- Inhoud
- 800 m³
- Kamers
- 6
Burgemeester Bouwensestraat 1 is een woonhuis in Scherpenisse, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m², een perceel van 655 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Bouwensestraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
18 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
9.4 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
9.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
17.3 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Bouwensestraat 1 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Scherpenisse is €235.000. Dat komt neer op circa €874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Bouwensestraat 1 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Scherpenisse. De buurt telt 658 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.326 inwoners per km².
Burgemeester Bouwensestraat 1 is een woonhuis in Scherpenisse, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Bouwensestraat 1 heeft 269 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 655 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Scherpenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Bouwensestraat 1 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Burgemeester Bouwensestraat 1 heeft 6 kamers.
De wijk Scherpenisse in Scherpenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Burgemeester Bouwensestraat 1 in Scherpenisse bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 18 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Bouwensestraat 1: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 9.4 km.