Landhuis, vrijstaande woning Kapelleweg 29 Scharendijke

Kapelleweg 29, 4322 NG Scharendijke

677 m² Bouwjaar 2015 17 kamers 13 slaapkamers Label A

Kapelleweg 29 is een landhuis, vrijstaande woning in Scharendijke, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 677 m², een perceel van 19180 m² en 17 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
677 m²
Perceeloppervlakte
19180 m²
Inhoud
2767 m³
Kamers
17
Slaapkamers
13
Indicatie vraagprijs
€1.850.000 tot €2.100.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kapelleweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelleweg 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
21.73 kg/m²

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

32.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Scharendijke

205 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
99 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Scharendijke
86% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kapelleweg 29

Vergelijkbare woningen in Scharendijke

Veelgestelde vragen over Kapelleweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelleweg 29?

De prijsindicatie voor Kapelleweg 29 ligt rond €1.850.000 tot €2.100.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scharendijke is €449.000. Dat komt neer op circa €663 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelleweg 29 zich tot de wijk Verspreide huizen Scharendijke?

Kapelleweg 29 is een landhuis, vrijstaande woning van 677 m² in de wijk Verspreide huizen Scharendijke. De buurt telt 99 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelleweg 29?

Kapelleweg 29 is een landhuis, vrijstaande woning in Verspreide huizen Scharendijke, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kapelleweg 29 vergeleken met de buurt?

Kapelleweg 29 heeft 677 m² woonoppervlakte en 2767 m³ inhoud. Het perceel is 19180 m². Met 17 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Verspreide huizen Scharendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelleweg 29 en wat betekent dat?

Kapelleweg 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelleweg 29?

Kapelleweg 29 heeft 17 kamers waarvan 13 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Scharendijke?

De wijk Verspreide huizen Scharendijke in Scharendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Scharendijke?