Streetview Kapelleweg 13 Scharendijke

Kapelleweg 13, 4322 NG Scharendijke

130 m² Bouwjaar 1930 9 kamers 5 slaapkamers Label F

Kapelleweg 13 is een woonhuis in Scharendijke, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 7130 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
7130 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kapelleweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelleweg 13

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Scharendijke

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

32.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Scharendijke

205 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
99 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Scharendijke
86% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Kapelleweg 13

Vergelijkbare woningen in Scharendijke

Veelgestelde vragen over Kapelleweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelleweg 13?

De prijsindicatie voor Kapelleweg 13 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scharendijke is €449.000. Dat komt neer op circa €3.454 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelleweg 13 zich tot de wijk Verspreide huizen Scharendijke?

Kapelleweg 13 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Verspreide huizen Scharendijke. De buurt telt 99 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelleweg 13?

Kapelleweg 13 is een woonhuis in Verspreide huizen Scharendijke, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kapelleweg 13 vergeleken met de buurt?

Kapelleweg 13 heeft 130 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 7130 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Verspreide huizen Scharendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelleweg 13 en wat betekent dat?

Kapelleweg 13 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-10-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelleweg 13?

Kapelleweg 13 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Scharendijke?

De wijk Verspreide huizen Scharendijke in Scharendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Scharendijke?