Streetview Elkerzeeseweg 50 Scharendijke

Elkerzeeseweg 50, 4322 NB Scharendijke

133 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Elkerzeeseweg 50 is een woonhuis in Scharendijke, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 3690 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
3690 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Elkerzeeseweg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elkerzeeseweg 50

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.4%
CO₂-emissie
37.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Scharendijke

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

32.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Scharendijke

205 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
99 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Scharendijke
86% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Elkerzeeseweg 50

Vergelijkbare woningen in Scharendijke

Veelgestelde vragen over Elkerzeeseweg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Elkerzeeseweg 50?

De prijsindicatie voor Elkerzeeseweg 50 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scharendijke is €449.000. Dat komt neer op circa €3.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elkerzeeseweg 50 zich tot de wijk Verspreide huizen Scharendijke?

Elkerzeeseweg 50 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Verspreide huizen Scharendijke. De buurt telt 99 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elkerzeeseweg 50?

Elkerzeeseweg 50 is een woonhuis in Verspreide huizen Scharendijke, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elkerzeeseweg 50 vergeleken met de buurt?

Elkerzeeseweg 50 heeft 133 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 3690 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Verspreide huizen Scharendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elkerzeeseweg 50 en wat betekent dat?

Elkerzeeseweg 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elkerzeeseweg 50?

Elkerzeeseweg 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Scharendijke?

De wijk Verspreide huizen Scharendijke in Scharendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Scharendijke?