Streetview Elkerzeeseweg 61 Scharendijke

Elkerzeeseweg 61, 4322 NA Scharendijke

186 m² Bouwjaar 1993 Label G

Elkerzeeseweg 61 is een woonhuis in Scharendijke, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 1025 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
1025 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Elkerzeeseweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elkerzeeseweg 61

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
263.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
413.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
76.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Scharendijke

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

32.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Scharendijke

205 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
99 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Scharendijke
86% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Elkerzeeseweg 61

Vergelijkbare woningen in Scharendijke

Veelgestelde vragen over Elkerzeeseweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Elkerzeeseweg 61?

De prijsindicatie voor Elkerzeeseweg 61 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Scharendijke is €449.000. Dat komt neer op circa €2.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elkerzeeseweg 61 zich tot de wijk Verspreide huizen Scharendijke?

Elkerzeeseweg 61 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Verspreide huizen Scharendijke. De buurt telt 99 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elkerzeeseweg 61?

Elkerzeeseweg 61 is een woonhuis in Verspreide huizen Scharendijke, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Elkerzeeseweg 61 vergeleken met de buurt?

Elkerzeeseweg 61 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1025 m². In Verspreide huizen Scharendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elkerzeeseweg 61 en wat betekent dat?

Elkerzeeseweg 61 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-04-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 76.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Scharendijke?

De wijk Verspreide huizen Scharendijke in Scharendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Scharendijke?

Vanuit Elkerzeeseweg 61 in Verspreide huizen Scharendijke bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 32.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.