Streetview Elkerzeeseweg 45 B Scharendijke

Elkerzeeseweg 45 B, 4322 NA Scharendijke

110 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Elkerzeeseweg 45 B is een woonhuis in Scharendijke, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 2690 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
2690 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Elkerzeeseweg 45 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elkerzeeseweg 45 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Scharendijke

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

34.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5.1 km
Cultuur

Bibliotheek

10.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Scharendijke

1045 Inwoners
520 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
539 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Scharendijke
73% Koopwoningen
790 Inwoners per km²

Locatie van Elkerzeeseweg 45 B

Vergelijkbare woningen in Scharendijke

Veelgestelde vragen over Elkerzeeseweg 45 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Elkerzeeseweg 45 B?

De prijsindicatie voor Elkerzeeseweg 45 B ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharendijke is €311.000. Dat komt neer op circa €2.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elkerzeeseweg 45 B zich tot de wijk Scharendijke?

Elkerzeeseweg 45 B is een woonhuis van 110 m² in de wijk Scharendijke. De buurt telt 539 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elkerzeeseweg 45 B?

Elkerzeeseweg 45 B is een woonhuis in Scharendijke, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Elkerzeeseweg 45 B vergeleken met de buurt?

Elkerzeeseweg 45 B heeft 110 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 2690 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Scharendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elkerzeeseweg 45 B en wat betekent dat?

Elkerzeeseweg 45 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Elkerzeeseweg 45 B?

Elkerzeeseweg 45 B heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scharendijke?

De wijk Scharendijke in Scharendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharendijke?

Vanuit Elkerzeeseweg 45 B in Scharendijke bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 6 km, treinstation op 34.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.